Perineoplastyka z plastyką pochwy

Kobiece krocze obejmuje okolice intymne pomiędzy odbytem a sromem. Na skutek przebytych operacji ginekologicznych, porodu czy innych urazów może dojść do zdeformowania tego obszaru, jego rozciągnięcia, zaburzenia struktury. W takiej sytuacji pojawia się nie tylko dyskomfort psychiczny, ale często również problemy z codziennym funkcjonowaniem. Kłopotliwe (i bolesne) stają się nie tylko stosunki seksualne.

Zakres zabiegu
Plastyka krocza jest zabiegiem, który ma nie tylko za zadanie poprawić wygląd krocza, ale również przeciwdziałać ewentualnym uszkodzeniom i wynikającym z nich schorzeniom. Dzięki perineoplastyce możliwe jest odnowienie struktury krocza (często uszkodzonego na skutek urazów mechanicznych czy spowodowanych porodem), jego odbudowa oraz odmłodzenie.  W trakcie tego zabiegu można również dokonać zwężenia pochwy. Można ją wykonać zarówno w sposób konwencjonalny – przy pomocy technik chirurgicznych – jak i przy pomocy lasera.

Jaki jest efekt zabiegu?
Zabieg perineoplastyki z zwężeniem pochwy powoduje odmłodzenie krocze nadanie wyglądu jak prze porodem. Wzrasta komfort życia pacjentki. Znacznej poprawie ulega życie seksualne.

Przeciwwskazania:

  • zakażenia i infekcje okolicy zabiegowej
  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • miesiączka
  • ciąża, karmienie piersią
  • niezdiagnozowane krwawienie z dróg rodnych

Wskazania po zabiegu:
Po zabiegu perineoplasyki występuje opuchlizna oraz ból okolicy zabiegowej podobny do bólu gojenia się rany pooperacyjnej. Nie wskazane jest pożycie seksualne przez okres 4-6 tygodni oraz intensywny wysiłek fizyczny.

Całkowity koszt zależy od metody  i zakresu wykonywanego zabiegu.

Ginekologia Estetyczna

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

+48 606 225 777

sobota - niedziela

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria