CENTRUM LECZENIA MARIHUANĄ MEDYCZNĄ

Jesteśmy pierwszym w Elblągu i okolicy centrum medycyny konopnej. Nasi lekarze w terapii swoich pacjentów wykorzystują medyczną marihuanę, umiejętnie dołączając ją do obecnego leczenia pacjenta, konopie mogą też być zastosowane jako samodzielna forma terapii.

Szerokie zastosowanie medycznej marihuany

Terapia Medyczną Marihuaną wykorzystuje właściwości aktywnych biologicznie kannabinoidów m.in. takich jak THC, CBD, które wykazują skuteczność w leczeniu wielu zaburzeń, schorzeń i dolegliwości. Spośród chorób kwalifikujących się do terapii Medyczną Marihuaną wymienić można:

Dolegliwości bólowe

Neuropatyczne, dyskopatie, przewlekłe bóle nowotworowe, bóle zapalne. Ostre pooperacyjne zespoły bólowe.

Choroby onkologiczne

Nowotwory OUN, nowotwory mózgu, nowotwory układu rozrodczego i inne przypadki onkologiczne.

Choroby psychiczne

ADHD, depresja, zaburzenia snu, zaburzenia nerwicowe i lękowe, fobie społeczne, zespół stresu pourazowego.

Pozostałe choroby

Endokrynologiczne, ginekologiczne, urologiczne, reumatologiczne dermatologiczne, gastrologiczne.

Chorzy korzystający z usług naszego centrum otrzymają zindywidualizowany plan leczenia oraz monitorowania postępów terapii, a także dostęp do stałego wsparcia lekarza między wizytami.

Leki i wyciągi z konopi medycznych są legalne dzięki regulacjom ustawowym z 2017 roku, które otworzyły nową drogę w leczeniu wielu pacjentów. Medyczna marihuana z powodzeniem jest stosowana w leczeniu bardzo poważnych schorzeń. Terapia zalecana jest między innymi w leczeniu silnego, przewlekłego bólu, chorób neurologicznych, zaburzeń psychicznych i problemów ze snem, czy też w wielu chorobach nowotworowych. Medyczna marihuana znacznie łagodzi objawy bólowe, wpływa na polepszenie snu i jakości życia osób cierpiących na chroniczny ból.

Konopie medyczne stosowane są jako terapia modyfikująca przebieg choroby, której celem jest uwolnienie od cierpienia przy jednoczesnej poprawie funkcjonowania i ogólnej jakości życia. Naszym pacjentom zapewnimy dostęp do najwyższej jakości produktów, które są przebadane laboratoryjnie, a cały proces leczenia odbywa się pod stałą kontrolą lekarza. Chcemy pomóc pacjentom w sytuacji, gdy standardowe metody leczenia farmakologicznego nie odniosły pożądanych skutków .

Oferta

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

+48 606 225 777

sobota - niedziela

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria