SPA Krynica Morska

Drodzy Goście

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego Bellmed SPA, które wraz pozostałymi elementami kompleksu hotelowego stanowi doskonałe połączenie luksusu,  innowacji, profesjonalizmu.

To miejsce, w którym holistyczna filozofia dalekowschodnich kultur spotyka się z dobroczynnymi właściwościami  kwiatów i ziół pochodzenia organicznego.

Zapraszamy naszych Gości na relaksujące podróże przez aromatyczne krajobrazy, dalekowschodnie smaki  i zapachy zamknięte w zabiegach i produktach w naszym Spa.

Starannie dobrane, czyste organiczne oleje i olejki, ekstrakty botaniczne wkomponowane w zabiegi i rytuały Spa przywrócą stan harmonii, spokoju, ukojenia, odprężenia.

Bellamed SPA  to połączenie pradawnej wiedzy i tradycji z nowoczesnymi technologiami HIGH TECH.

Jako jedno z pierwszych miejsc w Polsce oferujemy nowoczesne zabiegi i rytuały w naszym Spa.

Nasz wysoce wykwalifikowany, w zakresie kosmetologii i fizjoterapii zespół specjalistów zapewni Wam drodzy Goście poczucie komfortu, dyskrecji, najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

Czas spędzony w naszym SPA będzie niezwykłym doświadczeniem, przywróci dobrą energię, radość oraz nowe spojrzenie na holistyczną pielęgnację .

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zabiegowej do twarzy i ciała, jednocześnie życząc miłego pobytu i wspaniałych niezapomnianych wrażeń .

Bellamed SPA, znajduje się w hotelu w Krynicy Morskiej oddalonej 70 kilometrów, czyli o około godzinę jazdy od lotniska w Gdańsku. To niewielkie miasteczko spoczywa na skąpym skrawku lądu - Mierzei Wiślanej. Można tu odpoczywać samotnie w ciszy i spokoju bądź znaleźć przestrzeń rozrywkową.

Nadmorski obiekt oferuje liczne zabiegi spa. Mieszkańcy, turyści oraz inni goście mogą skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Bogata jest również oferta masaży, która obejmuje m.in. masaż stemplami, dźwiękiem, muszlami, relaksujący, klasyczny i na cztery ręce. Można też poddać się zabiegom kosmetycznym oraz zabiegom z zakresu medycyny estetycznej.


Tel: +48 55 506 50 50 wew. 304

Gabinety SPA Otwarte w godzinach: 12 - 21

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria