Nasz Zespół

Lek. Gabriel Ruciński
dyplomowany i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Właściciel Kliniki Bellamed. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Do 2018r. pracował w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. W klinice sprawuje opiekę nad pacjentami w czasie i po zabiegach. Wykonuje m.in. zabiegi likwidacji zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz innnych wypełniaczy. Zajmuje się leczeniem i opieką nad pacjentami z otyłością. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach w Polsce i zagranicą.
 

Lek. Andrzej Ilków
specjalista chirurgii onkologicznej

Obecnie kontynuuje swój rozwój poprzez rozpoczęcie dodatkowej specjalizacji w zakresie chirurgii onkologicznej. Doświadczenie kliniczne zdobywał pracując m.in. w poradni chirurgii urazowej oraz na oddziale chirurgii ogólnej z pododdziałami chirurgii naczyniowej i onkologicznej w Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie. Od 2011 roku kieruje oddziałem chirurgicznym i izbą przyjęć w Powiatowym Szpitalu w Białogardzie. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie. Wykonuje pełny przekrój zabiegów i procedur chirurgicznych.
 

Lek. Waldemar Tajl
specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

W roku 2013 uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Od 2011r. pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, a od 1 lipca 2014 roku starszy asystent Oddziału Chirurgii Naczyniowej w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni. Zainteresowania zawodowe: diagnostyka i leczenie miażdżycy tętnic obwodowych, tętniaków aorty brzusznej oraz żylaków i przewlekłej niewydolności żylnej, a także trudno gojących się ran.

 

Lek. Przemysław Szulc
specjalista okulistyki

Wykonuje zabiegi plastyczne powiek - blepharoplastyka. Celem operacji jest przywrócenie prawidłowej anatomii oraz funkcjonowania powiek. Pracuje w Kociewskim Centrum Zdrowia. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania zabiegów plastyki powiek. Uczestnik licznych kursów i konferencji zarówno polskich, jak i zagranicznych.

 

Dr n. med. Piotr Kwieciński
specjalista ginekologii i położnictwa

Wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Pracuje w Pomorskim Centrum Traumatologii - Szpital Wojewódzki w Gdańsku. Posiada stopień naukowy: doktora nauk medycznych na podstawie pracy doktorskiej  „Przyrost masy ciała w ciąży i połogu a zmiany nawyków żywieniowych”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Endokrynologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

 

Dr n. med. Daria Dobaczewska
specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii plastycznej

Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła na licznych stażach i szkoleniach w kraju i za granicą. Pracowała między innymi w Akademickim Szpitalu w Utrechcie (Holandia) i w Uniwersyteckim Szpitalu w Antwerpii (Belgia). Od 2001 roku pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej,  Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.


Lek. Krzysztof Malanowski
specjalista dermatologii i wenerologii

Lekarz dermatologii z 30 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Uczestniczy regularnie w licznych szkoleniach w kraju i zagranicą z zakresu dermatologii klinicznej i estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W Klinice Bellamed udziela konsultacji dermatologicznych zarówno dla dzieci i dorosłych. Dokonuje dermatoskopowej oceny znamion barwnikowych. Diagnozuje i leczy choroby skóry, choroby włosów, choroby paznokci, trądzik, atopowe zapalenie skóry itp.

 

Lek. Andrzej Walczyński
specjalista ortopedii i traumatologii, specjalisa medycyny sportowej

Od 2009 roku jest asystentem w Oddziale Chirurgii Ręki pod kierownictwem dr. Mirosława Kulmaczewskiego. Udziela porad w Poradni Chirurgii Ręki, jedynej w województwie warmińsko-mazurskim. Z pasją od wielu lat zajmuje się diagnostyką, terapią i leczeniem operacyjnym schorzeń, urazów i deformacji w obrębie ręki i nadgarstka. Systematycznie pogłębia wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, kursach, warsztatach i konferencjach, między innymi w zakresie mikrochirurgii, artroskopii i chirurgii nadgarstka. 

 

Lek. Tomasz Lichacz
specjalista chorób wewnętrznych i medycyny paliatywnej

Absolwent wydziału lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista chorób wewnętrznych i medycyny paliatywnej. Od wielu lat związany zawodowo ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym WSzZ w Elblągu, gdzie obecnie pełni funkcję zastępcy Koordynotora oraz Hospicjum Elbląskim im. dr Aleksandry Gabrysiak. Jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem wszelkich dolegliwości bólu.

 

Lek. Konrad Kociumbas
specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Absolewnt wydziału lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. W Klinice Bellamed na podstawie przeprowadzonego obrazowania medycznego (USG) weryfikuje, czy zachodzą zmiany w organizmie pacjenta, gdzie dokładnie znajdują się te zmiany i jaka jest najlepsza i najkrótsza droga dostępu. Specjalista wykonuje również pomiary organów i zmian chorobowych oraz sporządza opis zdjęcia wraz z postawieniem diagnozy i opisem leczenia.

 

Lek. Michał Jaśkiewicz
specjalista kardiologii

Absolwent  Akademii Medycznej w Gdańsku. W 2013r. uzyskał specjalizację z kardiologii. Od początku kariery zawodowej związany z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Elblągu, gdzie pracuje w Oddziale Kardiologii z Pododdziałem Kardiologii Inwazyjnej. W Klinice Bellamed prowadzi diagnostykę nieinwazyjną pacjentów z problemami kardiologicznymi oraz prowadzi chorych z przewlekłymi schorzeniami kardiologicznymi. Od 2012 roku certyfikowany samodzielny operator Asocjacji Sercowo-Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

 

Dr Rafał Pluszyński
fizjoterapeuta 

Absolewnt Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – Wydział Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji – ukończenie studiów doktoranckich. Od wielu lat pracuje jako fizjoterapeuta również na Oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej SPSZOZ w Szpitalu Miejskim w Elblągu. Fizjoterapeuta, certyfikowany terapeuta manualny i masażysta. W Klinice Bellamed zajmuje się leczeniem i profilaktyką bólów kręgosłupa, dysfunkcji mięśni i stawów, wad postawy.

 

Ewa Rucińska
kosmetolog

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych i laseroterapii dopełniających oraz uzupełniających efekty zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Ponadto wykonuje w klinice zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, będących uzupełnieniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Stale podnosi kwalifikacje, chętnie uczestnicząc w szkoleniach wiodących marek kosmetycznych.

 

Katarzyna Subocz
pielęgniarka, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu w Oddziale Chirurgii Onkologicznej. Asystuje do zabiegów chirurgii plastycznej, naczyniowej, zabiegów ortopedycznych i medycyny estetycznej. Zajmuje się opieką nad pacjentami po wszczepieniu implantów, liposukcjach, lipofillingach, korekcji małżowin usznych oraz po wszystkich zabiegach medycyny estetycznej. Wraz z lekarzami Kliniki zajmuje się leczeniem przewlekłych owrzodzeń i ran. Wykonuje zabiegi laserowe. Uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

 

Anna Dejewska
pielęgniarka, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu w Oddziale Kardiologii jako pielęgniarka koordynująca pododdziału. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. W klinice asystuje przy zabiegach medycznych oraz sprawuje opiekę nad pacjentami. Koordynuje także konsultacje medyczne.

 

Karolina Magdalena Wojtusiak
dietetyk

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku, specjalność: dietetyka. Posiada szeroką wiedzę z zakresu  żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz profilaktyki chorób dieto zależnych. Dzięki temu indywidualnie podchodzi do klienta oraz komponuje smaczne jadłospisy utwalając przy tym zdrowe nawyki żywieniowe. Obecnie jest również wykładowcą w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu, przedmiot: dietetyka.


Agnieszka Rucińska-Cyran
psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Specjalizuje się w zakresie psychoterapii osób dorosłych i młodzieży, w tym z zaburzeniami odżywiana i jedzenia. Posiada doświadczenie w prowadzeniu grup wsparcia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zgodnie ze wskazaniami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, swoją pracę poddaje superwizji.

 

Nasi lekarze - specjalizują się w nowoczesnych zabiegach poprawiających sylwetkę ciała, odmładzających twarz i usuwających schorzenia skóry z użyciem innowacyjnych technik zabiegowych. Zostali przeszkoleni w wielu znanych ośrodkach europejskich medycyny estetycznej, dzięki czemu zapewnią Państwu wysoką jakość usług. Lekarskie zabiegi upiększające uzupełniamy szeroką gamą zabiegów kosmetycznych.

Zabiegi z zakresu: medycyny - ginekologii - chirurgii estetycznej przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, co oznacza, że pacjent może tego samego dnia wrócić do domu. Po zabiegu pacjent pozostaje objęty profesjonalną opieką personelu medycznego.

Klinika

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria