Nasz Zespół

Lek. Gabriel Ruciński
dyplomowany i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Właściciel Kliniki Bellamed. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Do 2018r. pracował w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. W klinice sprawuje opiekę nad pacjentami w czasie i po zabiegach. Wykonuje m.in. zabiegi likwidacji zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz innnych wypełniaczy. Zajmuje się leczeniem i opieką nad pacjentami z otyłością. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach w Polsce i zagranicą.
 

Lek. Waldemar Tajl
specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

W roku 2013 uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Od 2011r. pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, a od 1 lipca 2014 roku starszy asystent Oddziału Chirurgii Naczyniowej w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni. Zainteresowania zawodowe: diagnostyka i leczenie miażdżycy tętnic obwodowych, tętniaków aorty brzusznej oraz żylaków i przewlekłej niewydolności żylnej, a także trudno gojących się ran.

 

Lek. Marcin Byzdra
specjalista chirurgii ogólnej 

Wykonuje zabiegi plastyczne powiek - blefaroplastyka. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie zabiegów plastyki powiek. Ponadto w Klinice Bellamed zajmuje się m.in.: usuwaniem znamion, blizn, guzków i brodawek skórnych z badaniem histopatologicznym, operacyjnym leczeniem przepuklin pachwinowych i brzusznych. Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych oraz licznych kursach z zakresu chirurgii.

 

Lek. Agata Błażyńska-Spychalska
w trakcie specjalizacji chirurgii plastycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz 2-letnich studiow z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie specjalizantka z zakresu chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej UCK Gdańsk. Wieloletni wykładowca akademicki. W trakcie przygotowania doktoratu z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej piersi. Autorka wielu międzynarodowych publikacji  z zakresu chirurgii plastycznej oraz leczenia oparzeń.

 

Dr n. med. Piotr Kwieciński
specjalista ginekologii i położnictwa

Wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Pracuje w Pomorskim Centrum Traumatologii - Szpital Wojewódzki w Gdańsku. Posiada stopień naukowy: doktora nauk medycznych na podstawie pracy doktorskiej  „Przyrost masy ciała w ciąży i połogu a zmiany nawyków żywieniowych”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Endokrynologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

 

Lek. Andrzej Walczyński
specjalista ortopedii i traumatologii, specjalisa medycyny sportowej

Od 2009 roku jest asystentem w Oddziale Chirurgii Ręki pod kierownictwem dr. Mirosława Kulmaczewskiego. Udziela porad w Poradni Chirurgii Ręki, jedynej w województwie warmińsko-mazurskim. Z pasją od wielu lat zajmuje się diagnostyką, terapią i leczeniem operacyjnym schorzeń, urazów i deformacji w obrębie ręki i nadgarstka. Systematycznie pogłębia wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, kursach, warsztatach i konferencjach, między innymi w zakresie mikrochirurgii, artroskopii i chirurgii nadgarstka. 

 

Lek. Kamil Orlikowski
specjalista ortopedii i traumatologii

Od 2003 roku pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. W klinice przeprowadza diagnostykę oraz leczenie schorzeń narządu ruchu - zajmuje się leczeniem urazów układu szkieletowo-mięśniowego i leczeniem zachowawczym. Uczestniczył w wielu konferencjach, spotkaniach i sympozjach naukowych w zakresie ortopedii zarówno w Polsce i za granicą. Wspólnie z rehabilitantem stosuje nowoczesne motody terapeutyczne.

 

Lek. Tomasz Lichacz
specjalista chorób wewnętrznych i medycyny paliatywnej

Absolwent wydziału lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista chorób wewnętrznych i medycyny paliatywnej. Od wielu lat związany zawodowo ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym WSzZ w Elblągu, gdzie obecnie pełni funkcję zastępcy Koordynotora oraz Hospicjum Elbląskim im. dr Aleksandry Gabrysiak. Jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem wszelkich dolegliwości bólu.

 

Lek. Konrad Kociumbas
specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Absolewnt wydziału lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. W Klinice Bellamed na podstawie przeprowadzonego obrazowania medycznego (USG) weryfikuje, czy zachodzą zmiany w organizmie pacjenta, gdzie dokładnie znajdują się te zmiany i jaka jest najlepsza i najkrótsza droga dostępu. Specjalista wykonuje również pomiary organów i zmian chorobowych oraz sporządza opis zdjęcia wraz z postawieniem diagnozy i opisem leczenia.

 

Lek. Michał Jaśkiewicz
specjalista kardiologii

Absolwent  Akademii Medycznej w Gdańsku. W 2013r. uzyskał specjalizację z kardiologii. Od początku kariery zawodowej związany z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Elblągu, gdzie pracuje w Oddziale Kardiologii z Pododdziałem Kardiologii Inwazyjnej. W Klinice Bellamed prowadzi diagnostykę nieinwazyjną pacjentów z problemami kardiologicznymi oraz prowadzi chorych z przewlekłymi schorzeniami kardiologicznymi. Od 2012 roku certyfikowany samodzielny operator Asocjacji Sercowo-Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

 

dr n. med. Alicja Rustowska-Rogowska
specjalista dermatologii i wenerologii

Absolwentka Szkoły Dermatologii Onkologicznej, którą ukończyła w 2016 roku. Doświadczenie i wiedzę zdobywała w licznych placówkach prywatnych. Tytuł doktora nauk medycznych obroniła w 2018 roku na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym pracą dotyczącą znaczenia genu IL-33 u chorych z ziarniakiem grzybiastym. Zajmuje się chorobami skóry, w tym trądzikiem pospolitym, młodzieńczym i różowatym. Diagnozuje i leczy między innymi grzybicę skóry, łuszczycę, bielactwo, alergie skórne i atopowe zapalenie skóry. Pomaga pacjentom w przypadku łysienia, łupieżu i nadpotliwości. Przyjmuje pacjentów w każdym wieku.

 

Lek. Agnieszka Lewecka
dermatolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Obecnie pracuje w Oddziale Dermatologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci takich jak trądzik pospolity, trądzik różowaty, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, a także chorób przenoszonych drogą płciową oraz oceną dermatoskopową znamion skórnych. Stale poszerza i uaktualnia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach. W pracy skupia się na kompleksowym podejściu do pacjenta, zwracając uwagę nie tylko na odpowiednie leczenie, ale też na profilaktykę i odpowiednią pielęgnację.

 

Lek. Jerzy Iskrzycki
specjalista chorób wewnętrznych - zakres udzielanych świadczeń: endokrynologia, leczenie otyłości, andrologia, medycyna estetyczna

Ukończył studia lekarskie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym z wyróżnieniem Nagrody Rektora w 2014 roku. Obecnie specjalizuje się w zakresie chorób wewnętrznych w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych GUMED. Jest absolwentem Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie. W gestii zainteresowań doktora Iskrzyckiego leży holistyczne podejście do zdrowia pacjenta i takie podejście stosuje praktykując sztukę lekarską na co dzień.

 

dr Rafał Pluszyński
fizjoterapeuta 

Absolewnt Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – Wydział Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji – ukończenie studiów doktoranckich. Od wielu lat pracuje jako fizjoterapeuta również na Oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej SPSZOZ w Szpitalu Miejskim w Elblągu. Fizjoterapeuta, certyfikowany terapeuta manualny i masażysta. W Klinice Bellamed zajmuje się leczeniem i profilaktyką bólów kręgosłupa, dysfunkcji mięśni i stawów, wad postawy.

 

Ewa Rucińska
kosmetolog, terapeutka spa

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych i laseroterapii dopełniających oraz uzupełniających efekty zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Ponadto wykonuje w klinice zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, będących uzupełnieniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Stale podnosi kwalifikacje, chętnie uczestnicząc w szkoleniach wiodących marek kosmetycznych.

 

Oliwia Jędrzejczyk
kosmetolog, terapeutka spa

Realizuje i rozwija swoją wiedzę, zainteresowania i umiejętności w zakresie dbania o urodę, modelowania sylwetki, wszechstronnego poprawiania jakości skóry oraz wyboru dla niej najlepszych kosmetyków. W Klinice oraz w spa zajmuje się wykonywaniem indywidualnie dobranych i dopasowanych zabiegów, masaży oraz rytuałów. Troszczy się aby każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo.

 

Katarzyna Subocz
pielęgniarka, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu w Oddziale Chirurgii Onkologicznej. Asystuje do zabiegów chirurgii plastycznej, naczyniowej, zabiegów ortopedycznych i medycyny estetycznej. Zajmuje się opieką nad pacjentami po wszczepieniu implantów, liposukcjach, lipofillingach, korekcji małżowin usznych oraz po wszystkich zabiegach medycyny estetycznej. Wraz z lekarzami Kliniki zajmuje się leczeniem przewlekłych owrzodzeń i ran. Wykonuje zabiegi laserowe. Uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

 

Anna Dejewska
pielęgniarka, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu w Oddziale Kardiologii jako pielęgniarka koordynująca pododdziału. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. W klinice asystuje przy zabiegach medycznych oraz sprawuje opiekę nad pacjentami. Koordynuje także konsultacje medyczne.

 

Karolina Magdalena Wojtusiak
dietetyk, terapeutka spa

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku, specjalność: dietetyka. Posiada szeroką wiedzę z zakresu  żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz profilaktyki chorób dieto zależnych. Dzięki temu indywidualnie podchodzi do klienta oraz komponuje smaczne jadłospisy utwalając przy tym zdrowe nawyki żywieniowe. Obecnie jest również wykładowcą w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu, przedmiot: dietetyka.


Agnieszka Rucińska-Cyran
psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Specjalizuje się w zakresie psychoterapii osób dorosłych i młodzieży, w tym z zaburzeniami odżywiana i jedzenia. Posiada doświadczenie w prowadzeniu grup wsparcia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zgodnie ze wskazaniami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, swoją pracę poddaje superwizji.

 

Marina Norkin
recepcjonistka

Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, z dużym doświadczeniem w pracy z ludźmi. Chętnie doradza Pacjentom i pomaga wybrać najbardziej odpowiedni dla Pacjenta zabieg. Miłośniczka nowoczesnych metod odmładzających i wyszczuplających ciało. Odpowie na każde pytanie dotyczące masaży w spa, z pasją mówi o wszystkich zabiegach oferowanych w Klinice. Doskonały doradca Pacjenta i wulkan energii.

 

Nasi lekarze - specjalizują się w nowoczesnych zabiegach poprawiających sylwetkę ciała, odmładzających twarz i usuwających schorzenia skóry z użyciem innowacyjnych technik zabiegowych. Zostali przeszkoleni w wielu znanych ośrodkach europejskich medycyny estetycznej, dzięki czemu zapewnią Państwu wysoką jakość usług. Lekarskie zabiegi upiększające uzupełniamy szeroką gamą zabiegów kosmetycznych.

Zabiegi z zakresu: medycyny - ginekologii - chirurgii estetycznej przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, co oznacza, że pacjent może tego samego dnia wrócić do domu. Po zabiegu pacjent pozostaje objęty profesjonalną opieką personelu medycznego.

Klinika

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria