Wypełnianie (zwiększenie objętości) warg sromowych

Wypełnianie (zwiększenie objętości) warg sromowych większych
Modulowanie i rewitalizacja(odmładzanie) warg sromowych większych: wypełnianie (zwiększanie objętości) i ujędrnianie warg sromowych większych przy pomocy injekcji z kwasu hialuronowego- Desirial i DesirialPlus

Wypełnianie (modelowanie) warg sromowych polega na wstrzyknięciu preparatu na bazie kwasu hialuronowego powodując ich powiększenie (uwypuklenie) w przypadku ich małej wielkości.

Modelowanie warg sromowych większych służy nie tylko estetyce okolic intymnych, ale również działa ochronnie na narządy głębiej położone ograniczając zakażenia, podrażnienia, otarcia.

Działanie kwasu hialuronowego dodatkowo nawadnia skórę i śluzówki, stymuluje fibroblasty do produkcji młodego kolagenu, przez co odmładza leczoną okolicę.

Działa zarówno w sytuacjach problemów zmian anatomicznych, jak i problemów związanych ze zmianą wagi, zmniejszeniem objętości komórek tłuszczowych w okolicach intymnych oraz zmian zachodzących z wiekiem czy po przebytych chorobach.

Wskazania do zabiegu
U młodych kobiet:

  • chęć zmiany wyglądu okolic intymnych
  • hipotrofia lub atrofia i wiotkość skóry warg sromowych większych i wzgórka łonowego - zbyt małe wargi sromowe większe to brak dostatecznej ochrony warg sromowych mniejszych oraz kanału rodnego co może powodować częste infekcje, urazy, otarcia, podrażnienia, ból lub świąd w okolicy sromu lub okolic intymnych
  • rozluźnienie i przebudowa blizn po nacięciu krocza podczas porodu
  • wiotka, sucha skóra łechtaczki i warg sromowych

U kobiet w okresie okołomenopauzalnym lub menopauzalnym:

  • chęć zmiany wyglądu okolic intymnych
  • utrata objętości tkanki okolic intymnych np. po znacznej utracie wagi ciała lub w przypadkach, kiedy zaczynają postępować zaniki tkanki związane z procesem starzenia - skóra staje się cieńsza oraz zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej

Na czym polega zabieg wypełniania warg sromowych większych?
Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu Desirial na bazie kwasu hialuronowego za pomocą kaniuli w wargi sromowe większe rozprowadzając go po powierzchni objętej zabiegiem.

Zabieg jest bezbolesny. Lekarz dezynfekuje i znieczula miejscowo powierzchnię zabiegową. Przed zabiegiem pacjentka proszona jest o ogolenie okolic intymnych. Zabieg trwa około 30 minut.

Jak długo utrzymuje się efekt?
Efekty zwiększenia objętości warg sromowych większych, zmiany ich kształtu oraz napięcia skóry leczonej okolicy widoczne są po pierwszym tygodniu od wstrzyknięcia preparatu i utrzymują się do 2 lat.

Wskazania po zabiegu:

  • Po ustąpieniu znieczulenia może być odczuwany dyskomfort w postaci niewielkiego bólu. Nie ma żadnych specjalnych ograniczeń ani zaleceń po zabiegu. Pacjentka wraca do swoich codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu.

Przeciwwskazania:

  • stany zapalne okolicy zabiegowej
  • infekcje w okolicy podania preparatu
  • ciąża

Jaki preparat kwasu hialuronowego stosuje się do okolic intymnych?
Decyzja należy do specjalisty. Zalecane jest stosowanie jedynego zarejestrowanego do stosowania w okolicach intymnych preparatu DESIRIAL.

Desirial to pierwsza na świecie linia resorbowalnych implantów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego produkowanego z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-Like i dodatkiem antyoksydantu do stosowania w celu nawilżenia okolic intymnych, rewitalizacji warg sromowych większych, przywróceniu elastyczności jak również zwiększeniu ich objętości. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie Desirial wzbogacony został o naturalny antyoksydant -mannitol, który dodatkowo chroni go i przedłuża jego działanie.

Cena zabiegu przy standardowej ilości preparatu
Ilość preparatu dostosowywana jest w zależności od objętości wypełnienia warg sromowych większych. Zwykle podaje się po 1 ml na każdą stronę okolicy zabiegowej.

Ginekologia Estetyczna

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

+48 606 225 777

sobota - niedziela

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria