Lifting pochwy

Sfera seksualna odgrywa w życiu każdego człowieka bardzo istotną rolę. Różnego rodzaju defekty okolic intymnych związane z wiekiem, przebytymi porodami, operacjami wpływają negatywnie zarówno na życie seksualne, ale również na ogólną samoocenę kobiety. Vaginal Narrower to nowatorskie nici służące do zabiegów odmładzania i liftingu okolic intymnych, a także zmniejszenia wejścia do pochwy.

Dla kogo jest ten zabieg?
Uszkodzenie lub rozluźnienie tkanek krocza może prowadzić do wielu problemów m.in. zmniejszenia satysfakcji seksualnej i infekcji intymnych. Metoda odmładzania okolic krocza z zastosowaniem nici Vaginal Narrower zalecana jest przede wszystkim kobietom w wieku 40-60 lat, kobietom po przebytym porodzie z przypadkiem wypadnięcia pochwy lub nieprawidłowym zszyciem mięśni krocza, a także wszystkim kobietom z problemem zmniejszenia napięcia mięśni krocza i tkanek.

Jak wygląda zabieg?
Jest to zabieg nieinwazyjny polegający na założeniu dwóch specjalnych szwów w obrębie krocza z zastosowaniem nici z haczykami ułożonymi w dwóch kierunkach. Zabieg przeprowadzany jest w ciągu jednego dnia w znieczuleniu miejscowym. Zastosowanie nici Vaginal Narrower powoduje zmniejszenie wejścia do pochwy, co skutkuje szybką odnową estetyczną jej okolic.

Efekt zabiegu
Efekt zabiegu jest natychmiastowy. Zauważa się znaczną poprawę estetyki i funkcjonalności pochwy oraz długotrwały efekt zdrowotny.

Przeciwwskazania do zabiegu
Ciąża, infekcje intymne, stany zapalne okolicy poddawanej zabiegowi.

Ginekologia Estetyczna

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

+48 606 225 777

sobota - niedziela

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria