Spersonalizowane kosmetyki - UNIVERSKIN

UNIVERSKIN to gama naukowo opracowanych, wyjątkowych produktów do pielęgnacji skóry stosowanych przez lekarzy. Nasze preparaty łączą pielęgnację skóry z dermatologią funkcjonalną. Spersonalizowane produkty UNIVERSKIN cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród dermatologów, chirurgów plastycznych i estetycznych w 30 krajach świata.

UNIVERSKIN to francuska firma farmaceutyczna, założona w 2006r., mająca siedzibę w rejonie SophiaAntipolis, we Francji. Wśród założycieli i kierownictwa UNIVERSKIN znajdują się dermatolodzy, chirurdzy plastyczni, farmaceuci, biolodzy, chemicy i anatomopatolodzy.

Każdy typ skóry jest inny, a wiele kosmetyków produkowanych na masową skalę nie jest idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

UNIVERSKIN wprowadza logikę medyczną do schematu pielęgnacji skóry: analizę medyczną skóry przeprowadzaną przez przeszkolonych lekarzy, wybór aktywnych składników oraz określenie ich właściwego stężenia, ustalenie czasu stosowania, a następnie monitorowanie pacjenta.

UNIVERSKIN – to gama naukowo opracowanych, wyjątkowo spersonalizowanych dermatologicznych produktów pielęgnacyjnych. To produkty, które odpowiadają na potrzeby konkretnej osoby oraz jej oczekiwań, stylu życia, czy nawet pory dnia, bądź roku. Kosmetyki dedykowane są również dla wielu dolegliwości skórnych, m.in.:

  • skóry suchej bądź tłustej,
  • skóry wiotkiej, skłonnej do zmarszczek,
  • skóry z przebarwieniami,
  • skóry zaczerwienionej, naczynkowej,
  • skóry o nierównomiernym kolorycie,
  •  skóry z trądzikiem


Aby mógł powstać indywidualnie dobrany preparat, przeszkoleni lekarze przeprowadzają medyczną analizę skóry, dzięki czemu można wybrać odpowiednie substancje spośród 19 dostępnych składników aktywnych, opracowanych i wyprodukowanych we Francji jako efekt 8-letnich badań.

Diagnoza funkcjonalna skóry pomaga specjaliście określić potrzebny aktywny składnik odżywczy. Czyste składniki aktywne dobiera się na podstawie dowodów naukowych. Specjalista przygotowuje serum w obecności pacjentki/pacjenta, tuż przed nałożeniem.

Świeżo przygotowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb preparaty sprawią, że skórą dostanie dokładnie to, czego potrzebuje.

Gamą UNIVERSKIN to praktycznie kilka produktów. Flagowe serum P z dodatkami, które pozwalają na ponad 1000 kombinacji recepturowych oraz kremy z serii Nexultra 1,2,3 i Baume ( różnią się formułą) oraz ochrona UV.

 

Kosmetologia

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

+48 606 225 777

sobota - niedziela

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria