Oczyszczanie skóry twarzy

Manualne oczyszczanie twarzy.

Oczyszczanie twarzy - ma na celu usunięcie zaskórników oraz zamknięcie gruczołów łojowych. Zabieg oczyszczania twarzy to sposób na przywrócenie cerze świeżości i czystego wyglądu. Polecamy szczególnie dla osób, które mają problemy z głebokimi zaskórnikami, rozszerzonymi porami oraz borykają sie z trądzikiem pospolitym.

Efekty zabiegu oczyszczania twarzy:

 • oczyszczenie z zaskórników i krost,
 • odzyskanie świeżości i delikatności skóry
 • regulacja pracy gruczołów łojowych
 • lepsze wchłanianie substancji aktywnych

Czas zabiegu: 90-120 minut
Częstotliwość: według potrzeb

Przeciwwskazania:

 • Ostre stany zapalne skóry
 • Podrażnienia naskórka
 • Uaktywniony wirus opryszczki
 • Stany alergiczne
 • Stany zakaźne oczu lub skóry
 • Trwająca lub niedawno zakończona kuracja preparatami złuszczającymi naskórek
 • Stany ropne okołozębowe i ekstrakcja zęba

Do zabiegu podstwowego dodatkowo stosujemy ampułki wysokoskoncentrowanych kosmetyków przeciwtradzikowych, łagodzących, antybakteryjnych poprawiających stan skóry i dobranych do indywidualnych potrzeb klienta.

Oczyszczanie manualne z peelingiem chemicznym.

Manualne oczyszczanie twarzy jest zabiegiem, który składa się z ręcznego usuwania wykwitów skóry w postaci zaskórników otwartych, zamkniętych, krost i prosaków oraz z peelingu chemicznego dobranego w  zależności od terapeutycznych wskazań skóry.

Peelingi chemiczne

Gwarantują eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności. Stanowią idealne rozwiązanie wielu problemów skóry twarzy i ciała. Peelingi chemiczne zapewniają odnowę i regenerację skóry dojrzałej, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu cery poszarzałej lub z przebarwieniami, oraz normalizację, a także zmniejszenie niedoskonałości i blizn na skórze tłustej lub z rozstępami. Dostosowane dla każdego typu skóry, w różnym wieku. Szybkie i trwałe rezultaty są znakomitą alternatywą dla bolesnych i inwazyjnych zabiegów.

Peeling Kawitacyjny z ampułką i maską.

Peeling kawitacyjny to bezinwazyjne i delikatne oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez szybkie i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest odnowiona i odświeżona skóra.

To system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie.

Połączony z sonoforezą, usprawnia przepływ krwi i limfy, poprawia dotlenienie komórkowe oraz zwiększa przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry.

Działanie

Peeling kawitacyjny wykonuje się na wilgotnej skórze przy pomocy urządzenia, które jest zakończone szpatułką, wytwarzającą fale ultradźwiękowe.
Kiedy nawilżona skóra poddawana jest działaniu tego typu fal, na jej powierzchni powstają mikro-pęcherzyki, które ulegają rozpadowi, powodując rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Tak oczyszczona skóra jest idealnym wstępem do każdego zabiegu leczniczego i pielęgnacyjnego.

Efekty zabiegu

Zabieg ten umożliwia pozbycie się martwych komórek naskórka oraz zapewnia sterylizację skóry, co minimalizuje rozmnażanie się bakterii odpowiedzialnych za powstawanie wyprysków. Peeling oczyszcza pory z nadmiaru sebum, likwiduje zaskórniki oraz regeneruje skórę. Kawitacja, stymulując naturalny proces nawadniania, powoduje wygładzenie i odświeżenie cery, pozostawiając ją nawilżoną i pełną blasku.

Dla kogo zabieg

Peeling kawitacyjny może być wykonywany u osób z wrażliwą, delikatną skórą, także przy cerze z rozszerzonymi naczynkami, ze skłonnością do podrażnień.

Częstotliwość zabiegów

Częstotliwość i ilość wykonanych zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb. Najczęściej poleca się wykonanie 4-6 zabiegów co 7-10 dni w celu oczyszczania i regeneracji skóry. Peeling kawitacyjny można również wykonywać jednorazowo dla odświeżenia cery oraz jako dodatek do zabiegów pielęgnacyjnych dla wzmocnienia efektu.

Wskazania

• zaskórniki i wągry
• nadmierne wydzielanie sebum
• skóra pozbawiona blasku, zmęczona
• skóra przesuszona, odwodniona
• przebarwienia
• trądzik pospolity oraz różowaty
• drobne zmarszczki

Efekty

– bezboleśnie, szybko i dokładnie czyści skórę twarzy, szyi i dekoltu
– sterylizuje obszar poddany zabiegowi, co zapobiega pojawianiu się stanów zapalnych
– bezpieczny przy skórach naczyniowych i wrażliwych
– wspomaga leczenie trądziku
– rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne
– przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej możliwości absorpcyjne

Spektakularne efekty uzyskujemy łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą, czyli wprowadzaniem składników aktywnych za pomocą fali ultradźwiękowej. Zabieg taki zwiększa przepuszczalność błon komórkowych umożliwiając wtłaczanie substancji aktywnych, zwiększa efektywność zabiegów kosmetycznych, stymuluje regenerację uszkodzonej tkanki, przyspieszając wygładzanie blizn, eliminuje zmarszczki i zapobiega ich tworzeniu, pomaga wzmocnić naczynia krwionośne, likwiduje worki i cienie pod oczami poprawiając krążenie krwi i limfy.

Przeciwwskazania

– nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu
– zakażenia skóry grzybicze, bakteryjne, wirusowe (np. opryszczka)
– ciąża
– niewydolność krążenia
– stany gorączkowe
– ciężki stan ogólny
– nadczynność i niedoczynność tarczycy
– padaczka
– osteoporoza
– rozrusznik serca, implanty metalowe w obrębie miejsca zabiegu
– nerwica wegetatywna znacznego stopnia

Kosmetologia

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria