Pielęgnacja brwi

LAMINOWANIE BRWI

Laminowane sprawia, że brwi uzyskują miękkość i sprężystość. W efekcie możesz je stylizować w preferowanym przez Ciebie stylu. Włoski brwi dzięki keratynie stają się podatne na układanie oraz przestają sprawiać kłopoty w momencie, gdy nie trzymają się wyznaczonego kształtu. Laminowanie brwi zalecane jest do każdego rodzaju włosków, zwłaszcza grubych, żyjących własnym życiem oraz kręconych.

ORGANICZNY BOTOKS BRWI

Organiczny botoks to bomba witaminowa składająca się z naturalnych składników, takich jak: oleje – jojoba, lnicznika siewnego, czarnuszki oraz jedwab. Składniki nasycają brwi i odbudowują strukturę włosków nadając im blask oraz sprężystość. Produkt rekomendowany przy koloryzacji, gdyż zatrzymuje pigment w środku struktury włosa, dzięki czemu wydłuża trwałość koloryzacji o 60%. Botoks nie zawiera sztucznych składników, parabenów, siarczanów, ani silikonu. Dzięki botoksowi brwi stają się odżywione i zadbane oraz uzyskują miękkość i sprężystość, przez co stają się  podatne na układanie i pozostają na swoim miejscu przez cały dzień. Idealne do brwi kruchych oraz delikatnych, a także opornych na modelowanie.

KOLORYZACJA BRWI (HENNA)

Samodzielne malowanie brwi cieniem lub kredką jest uciążliwe i nie daje trwałego efektu. Pod wpływem każdej styczności z wodą – podczas mycia czy padającego deszczu nietrwała koloryzacja brwi znika. To zdradza nieregularny kształt brwi w najmniej oczekiwanym momencie i może zniweczyć efekt najpiękniejszej stylizacji.

Jeśli chcesz mieć pewność, że wyglądasz pięknie i nie chcesz co chwila sprawdzać tego w lusterku, a w szególności jeśli uprawiasz sport, korzystasz z basenu i sauny – profesjonalna koloryzacja brwi jest rozwiązaniem dla Ciebie.

REGULACJA BRWI (PENSETA)

Regulacja brwi wydobędzie piękno twoich oczu. Możesz zmienić dzięki niej także rysy twarzy. Zadbaj o brwi, by były naturalne i wyraźne.

 

 

 

Kosmetologia

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

+48 606 225 777

sobota - niedziela

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria