Pielęgnacja rzęs

LIFTING RZĘS

Dłuższe, gęstsze i piękniejsze. Niespodziewany deszcz czy łzy szczęścia? Bez względu na sytuację Twoje rzęsy powinny być zawsze idealne. Podkręcone, wydłużone bez użycia maskary czy aplikacji sztucznych rzęs. Zabieg liftingu rzęs pozwala na uzyskanie efektu dłuższych, optycznie gęstszych i podkręconych rzęs. Piękna oprawa oczu to podstawa makijażu, a metoda liftingu rzęs sprawia, że spojrzenie jest na pierwszym planie.

LAMINACJA RZĘS

Hit lata 2017. Upiększanie i pielęgnacja w jednym. Spektakularny efekt podkręcenia oraz odżywienia poprzez nałożenie organicznego botoksu i skoncentrowanej keratyny. Rzęsy są zregenerowane błyszczące i optycznie wydłużone. Twoje spojrzenie jest dużo bardziej wyraziste nawet bez użycia mascary! Zabieg wykonywany na najlepszych dostępnych na rynku produktach. Całość utrwalona specjalistycznym top coat, a koloryzacja rzęs w dopasowanych odcieniach sprawi, że Twoje spojrzenie będzie bardziej wyeksponowane.

ORGANICZNY BOTOKS RZĘS

Organiczny botoks to bomba witaminowa składająca się z naturalnych składników, takich jak: oleje – jojoba, lnicznika siewnego, czarnuszki oraz jedwab. Składniki nasycają rzęsy i odbudowują strukturę włosków nadając im blask oraz sprężystość. Rezultaty odżywienia utrzymują się do naturalnej wymiany rzęs. Produkt rekomendowany przy koloryzacji, gdyż zatrzymuje pigment w środku struktury włosa, dzięki czemu wydłuża trwałość koloryzacji o 60%. Botoks nie zawiera sztucznych składników, parabenów, siarczanów, ani silikonu.

KOLORYZACJA RZĘS (HENNA)

Niespodziewany deszcz czy łzy szczęścia? Bez względu na sytuację nie rezygnujesz z makijażu w ciągu dnia? Koloryzacja rzęs henną to pomysł w Twoim typie. Podkreślona oprawa oczu i zafarbowane rzęsy uwydatnią Twoje spojrzenie. Henna rzęs sprawi, że oczy staną się wyraźniej wyeksponowane. Dzięki niezwykle bogatej palecie odcieni nasze stylistyki idealnie dobiorą kolor do Twojej naturalnej urody.

Kosmetologia

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria