MICRO I NANO FAT

Micro i Nano fat – najnowsza, bezpieczna, małoinwazyjna metoda

MICRO&NANO FAT technology – dla kogo?

To metoda stworzona dla pacjentów, których skóra wymaga rewitalizacji, regeneracji i miejscowych wypełnień. System MICRO&NANO FAT dr Goisisa jako jedyny pozwala na przeprowadzenie zabiegu lipotransferu oraz wypełniania ubytków skóry stanowiąc tym samym alternatywę dla stabilizowanego kwasu hialuronowego. Dr Goisis to specjalista transplantacji tłuszczu (lipofilingu) w medycynie estetycznej, zapraszany na międzynarodowe Kongresy, gdzie prowadzi wykłady oraz szkolenia.

MICRO&NANO FAT technology - to zupełnie nowy wymiar medycyny regeneracyjnej. Jest to innowacyjny proces lipotransferu, który bezpiecznie i skutecznie wypełnia i rewitalizuje skórę, dzięki czemu zapewnia pacjentowi pełną satysfakcję. Co istotne, dr Goisis opatentował nową kaniulę o średnicy 2 mm z tępym końcem i sześcioma portami. Główną zaletą tej innowacyjnej kaniuli jest ochrona komórek tłuszczowych przed ich nadmiernym uszkodzeniem oraz krótszy czas pobrania tłuszczu co w efekcie pozwala na szybką i bardziej skuteczną procedurę zabiegu, oraz jego minimalna inwazyjność.

Zabiegi wykonywane są w okolicy twarzy, dłoni czy szyi w zależności od wskazań, zapewniają tym samym pacjentom ogromne możliwości poprawy wyglądu i pobudzenia skóry do regeneracji. WAŻNE INFORMACJE: Po zabiegu pacjent może od razu powrócić do aktywności dokładnie tak jak po zabiegach wypełniania kwasem hialuronowym.

MICRO&NANO FAT technology to bez wątpienia innowacyjna, bezpieczna metoda, która ukazuje nowy wymiar medycyny regeneracyjnej już dostępna w naszym gabinecie!

Medycyna Estetyczna

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria