Lipoliza iniekcyjna

W nauce, lipoliza to proces rozkładu hydrolitycznego triacyloglicerolu w tkance tłuszczowej prowadzący do powstania kwasów tłuszczowych i glicerolu, które uwolnione do krwioobiegu, wychwytywane są przez większość tkanek (za wyjątkiem mózgu i erytrocytów) i estryfikowane do acylogliceroli lub utleniane jako główne źródło energetyczne do dwutlenku węgla i wody.                                                                     

Dziś pod pojęciem Lipoliza rozumie się nowoczesną metodę medycyny estetycznej pozwalającą na bezoperacyjną redukcję tkanki tłuszczowej. Jest to doskonała metoda dla pacjentów, którzy chcą pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczu i jednocześnie chcą uniknąć procedury chirurgicznej- liposukcji.

Substancje stosowane w lipolizie podawane są metodą wielu wstrzyknięć na obszarze podlegającym leczeniu w odległości co 1,0-1,5 cm. Wstrzyknięcia wykonuje się podskórnie, bezpośrednio w warstwę tkanki tłuszczowej.

Preparat podawany w tkankę tłuszczową powoduje rozerwanie komórek tłuszczowych (adipocytów). Po wniknięciu do komórki wywołuje rozpad trójglicerydów. Następnie wraz z lipoproteinami jest transportowana do wątroby, gdzie następuje rozpad tłuszczów i wydalanie ich z organizmu.

Lipoliza iniekcyjna to zabieg, którego wynikiem jest wyraźna redukcja tkanki tłuszczowej brzucha, pośladów, bioder, ud, ramion, oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic podbródka. Jest to nowa, efektywna metoda redukowania tkanki tłuszczowej, w której następuje rozpad komórek gromadzących tłuszcz oraz likwidacja cellulitu. Jest w stanie usunąć tkankę tłuszczową, której nie dało się zlikwidować poprzez diety lub terapię ruchową.

Zabieg można zastosować na miejsca takie jak:

  • Podwójny podbródek
  • Plecy
  • Obwisłe ramiona
  • Pośladki
  • Biodra
  • Uda (wewnętrzna część)
  • Brzuch, boki i podbrzusze
  • Kolana

Kluczowym elementem potwierdzającym skuteczność zabiegu jest precyzja jego wykonania. Nasi lekarze poświęcą Ci czas, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Twoje zadowolenie to nasza satysfakcja !

Medycyna Estetyczna

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

+48 606 225 777

sobota - niedziela

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria