Osocze bogatopłytkowe

Odmładzanie i regeneracja skóry

Jeśli chcesz:

 • zniwelować oznaki starzenia się skóry: zmarszczki, fałdy, bruzdy, kurze łapki,
 • aby skóra szybciej się goiła i regenerowała po zabiegach,

- ten zabieg jest stworzony dla ciebie !!                                   

Czym jest terapia osoczem bogatopłytkowym PRP?
Terapia PRP bazuje na naukowej wiedzy i innowacyjnych technologiach Medycyny Regeneracyjnej. Jej skuteczność kliniczna, poparta została w ostatnich latach, wieloma doświadczeniami praktyków medycyny estetycznej w Polsce i na świecie. Przeprowadzona pod nadzorem wykwalifikowanego personelu medycznego, daje spektakularny efekt odmładzający. Płytki krwi są naturalnie występującym składnikiem krwi i odgrywają ważną rolę w procesie gojenia i regeneracji tkanek. PRP (Platelet Rich Plasma – osocze bogatopłytkowe) to koncentrat o małej objętości, zawierający kilkukrotnie większą ilość płytek niż krew bazowa pacjenta. PRP wpływa na powstawanie nowego kolagenu i poprawia ukrwienie tkanek – oba te procesy są kluczowe w terapii anty-aging. Terapia PRP nadaje skórze elastyczność, poprawia jej odcień i teksturę.

Jak przygotowuje się PRP?
Mała próbka krwi pacjenta  jest przetwarzana przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego, aby wyodrębnić plazmę bogatopłytkową – PRP. Tak przygotowane unikalne PRP, zawierające czynniki wzrostu, jest wstrzykiwane punktowo pod skórę twarzy, szyi, dekoltu, rąk i innych obszarów wymagających rewitalizacji. Zabieg przeprowadzany w gabinecie jest szybki i bezpieczny dla pacjenta, ponieważ dzięki zastosowaniu czynników z własnej krwi wykluczona jest  reakcja uczuleniowa.

Skuteczność działania

Zabieg iniekcji osocza bogatopłytkowego daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest absolutnie i biokompatybilna z naszym ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.  Podawanie osocza bogatopłytkowego w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzania fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. PRP jest, uznanym przez specjalistów, sposobem naturalnego wsparcia organizmu, w zabiegach odmładzania skóry.

Jakie czynniki wzrostu zawiera PRP?
Najważniejsze czynniki wzrostu, zawarte w płytkach koncentrowanych przez Angel PRP System:

 • Transformujący czynnik wzrostu-beta, TGF-b: wspomaga wzrost matrycy pomiędzy komórkami
 • Płytkowy czynnik wzrostu PDGF: stymuluje wzrost naczyń krwionośnych, replikację komórek i naskórkowanie
 • Naskórkowy czynnik wzrostu EGF: stymuluje wzrost i różnicowania komórek, tworzenie kolagenu
 • Czynnik wzrostu fibroblastów FGF: stymuluje powstawanie naczyń krwionośnych i wspomaga wzrost komórek specjalistycznych

Dzięki tej metodzie można poprawić wygląd takich miejsc  jak:

 • policzki
 • fałdy nosowo-wargowe
 • okolice oczu (kurze łapki, cienie), powieki
 • usta, podbródek, czoło
 • fałdy na szyi i karku
 • dekolt
 • dłonie
 • wypełnianie blizn po trądziku
 • łysienie typu męskiego

Jakich zmian możemy oczekiwać po zabiegu?
Wstrzyknięcie PRP cienką igłą przez skórę, umożliwia uwolnienie Czynników Wzrostu z osocza bogatopłytkowego, co w konsekwencji powoduje namnażanie komórek, tworzenie się naczyń włosowatych oraz, co najważniejsze, tworzenie nowych struktur kolagenu.
Postępujące sukcesywnie procesy produkcji nowego kolagenu, zauważalnie poprawiają elastyczność skóry, jej koloryt i tekstura regenerują się do naturalnej postaci. PRP wspomaga też zdolność skóry do utrzymywania wilgoci. Efekty zabiegu postępują stopniowo wraz z odbudowującymi się włóknami kolagenowymi. Skóra już po 1-2 tyg. jest bardziej napięta i wygładzona. Zanikają przebarwienia.

W celu przeprowadzenia zabiegu i pytań szczegółowych dotyczących jego przebiegu zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 600 511 512 lub mailowo pod adresem rejestracja@bella-med.pl

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i zapiszemy na konsultacje z lekarzem.

Medycyna Estetyczna

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria