Lipofilling + osocze bogatopłytkowe

Lipo-Aroma Lipo Filling Kit
Lipofilling jest metodą wypełniania i modelowania, liftingu, nawilżenia i rewitalizacji skóry twarzy oraz całego ciała za pomocą autologicznej tkanki tłuszczowej. Nieomal wszystkie, nawet najdelikatniejsze okolice naszego ciała mogą zostać poddane tej procedurze (twarz, szyja, dekolt, powierzchnia grzbietowa rąk, ramiona, pośladki, brzuch itd.) Jest to naturalna alternatywa dla zabiegów z wykorzystaniem wypełniaczy chemicznych lub implantów. Jest to metoda skuteczna, mało inwazyjna, bezpieczna i dająca naturalne rezultaty. Około 70% tłuszczu pozostaje na zawsze, zaś 30% zostaje zaabsorbowane w przeciągu 6 miesięcy.

Tłuszcz stosowany do ponownego wstrzyknięcia w twarz może zostać pobrany z dowolnej części ciała z dostateczną ilością tłuszczu, w większości przypadków z brzucha lub górnych partii nóg. Po zastosowaniu miejscowego znieczulenia, które minimalizuje krwawienie w tym obszarze, skóra jest delikatnie nacinana, zaś tłuszcz jest zasysany za pomocą tępej igły z wieloma otworami oraz przy użyciu aspiratora.

Filtracja – tłuszcz jest filtrowany w celu oddzielenia krwi, ropy oraz środka znieczulającego od komórek tłuszczowych.

Iniekcja tłuszczu – w miejsce, w które chcemy zaaplikować większą objętość tłuszczu powinna być wstrzyknięta minimalna ilości środka znieczulającego. Komórki tłuszczowe wstrzykuje się bardzo cienkimi kaniulami.

Sztuką transferu tłuszczu jest wstrzykiwanie tylko niewielkiej ilość tłuszczu przez kaniulę. W ten sposób tłuszcz będzie bezpośrednio otoczony przez tkanki, co sprzyja jego wzrostowi. Dzięki temu tłuszcz może przetrwać.

Opisywany zabieg może być stosowany do odmłodzenia twarzy, powiększenia policzków lub ust oraz przy rozwiązywaniu problemów takich jak wgłębienia wokół oczu lub blizny.

Medycyna Estetyczna

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria