Plastyka odstających małżowin usznych

Odstające uszy do dla wielu osób widoczny defekt urody i przyczyna kompleksów. Jeśli małżowiny uszne są przy tym duże, pacjenci często tracą pewność siebie, co wpływa na ich relacje z otoczeniem. Zdarza się, że osoby takie rezygnują z życia towarzyskiego, a dzieci zmagają się z przykrymi uwagami ze strony rówieśników.

Na szczęście wygląd tej części ciała, bez problemu można skorygować, a zabiegi przeprowadzane są już u 6 letnich dzieci. Efektem jest nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również komfort psychiczny i odzyskana pewność siebie. Operacja przeprowadzana jest głównie ze względów estetycznych, ponieważ odstające uszy nie są zagrożeniem dla zdrowia.

Korekcja odstających małżowin usznych – jak wygląda zabieg?

Operacja plastyczna odstających uszu nie jest skomplikowana. Cała procedura trwa około 2 godzin i jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym. Cięcie wykonywane jest w tylnej części ucha, dlatego po zabiegu blizny są niemal niewidoczne, a uszy w naturalny sposób przylegają do głowy.

Korekcja odstających małżowin usznych – jak postępować po zabiegu?

Zwykle przez dwa pierwsze dni od zabiegu trzeba nosić specjalny opatrunek, który później zamieniony zostaje na elastyczną opaskę, którą Pacjent otrzymuje w klinice.

Opaskę należy zakładać codziennie przez miesiąc, a w kolejnym miesiącu, tylko na noc.

Przez pierwsze 7 dni od zabiegu nie należy się fizycznie przemęczać i ćwiczyć. Należy również unikać nadmiernej ekspozycji na słońce, sauny i solarium.

*cena zabiegu może ulec zmianie ze względu na zakres oraz rodzaj znieczulenia. Ostateczny koszt zabiegu/operacji ustala lekarz w porozumieniu z pacjentem

Wskazania:

odstające uszy

nierówne małżowiny uszne

Rezultaty:

atrakcyjny wygląd

odzyskanie pewności siebie

długotrwały efekt

Chirurgia Plastyczna

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

+48 606 225 777

sobota - niedziela

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria