Lipotransfer na włosy

regeneracja włosów - własnym tłuszczem 

najnowocześniejsza medycyny regeneracyjnej

To innowacyjna, bezpieczna metoda, która ukazuje nowy wymiar medycyny regeneracyjnej!
W naszej Klinice oferujemy najnowsze, najbardziej zaawansowane techniki pozyskiwania z tkanki tłuszczowej. Otrzymany,  autologiczny materiał w zależności od jego rodzaju wykorzystuje się do lipofillingu w celu naturalnej głębokiej stymulacji tkanek.

Metodyka zabiegu
Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Polega na pobraniu tkanki tłuszczowej pacjenta, np. z okolicy brzucha, wewnętrznej części ud, przy pomocy specjalnej kaniuli, a następnie oczyszczeniu pozyskanego materiału i przepuszczeniu go przez specjalny system filtrów. Podczas obróbki tkanki tłuszczowej możliwe jest uzyskanie – zmikronizowanego tłuszczu, gdzie wyselekcjonowane zostają komórki macierzyste do głębokiej stymulacji i regeneracji tkanek.

Materiał zawierający dużą ilość komórek macierzystych uzyskanych z tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje się go w celu rewitalizacji, odświeżenia, poprawy napięcia skóry i jej kolorytu. Komórki te mają silne właściwości do regeneracji, samoodnowy i przekształcania się w inne komórki oraz tkanki występujące w naszym organizmie. Wykorzystywane są w terapii łysienia.

WSKAZANIA

  • łysienie o różnej etiologii

EFEKTY:

  • zagęszczenie włosów

Zabiegi na włosy

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

+48 606 225 777

sobota - niedziela

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria