Pakiety dietetyczne

Pomożemy Ci pokonać wyzwania stawiane przez własny organizm oraz odzyskać panowanie nad zdrowiem oraz sylwetką. Nasz zespół złożony z certyfikowanych lekarzy, dietetyków, trenerów personalnych i psychologów służy wsparciem oraz pomocą na każdym etapie drogi po zdrowie.

Pakiety zapewniają:

  • stałą opiekę wykwalifikowanych specjalistów oraz harmonogram wizyt kontrolnych,
  • szereg badań diagnostycznych, które pozwolą zdiagnozować przyczyny nadwagi lub otyłości,
  • wyznaczenie realnego celu i terminu zrzucenia zbędnych kilogramów,
  • indywidualnie opracowaną suplementację dietetyczną,
  • możliwość zastosowania farmakoterapii w leczeniu nadwagi i otyłości,
  • wsparcie specjalisty psychologa,
  • wachlarz metod samokontroli, które pomogą Ci w dążeniu do celu,
  • spersonalizowany plan zajęć ruchowych (trening personalny) ułożony z uwzględnieniem chorób i możliwości pacjenta.

DIETETYK

Nasz dietetyk pomaga między innymi, pacjentom, którzy cierpią na choroby dietozależne. Indywidualnie dobrana kuracja dietetyczna pomoże w zaplanowaniu zbilansowanych posiłków i zmotywuje do odchudzania. Jeżeli Twoim problemem jest nadwaga lub otyłość, albo zwyczajnie chcesz zwiększyć swoją wiedzę w dziedzinie zdrowego odżywiania to konsultacje dietetyczne są dla Ciebie.

PSYCHOLOG

Spotkania z psychologiem mogą Ci pomóc w odchudzaniu i zmianie nawyków żywieniowych. W szczególności polecane są osobom, które już próbowały zmieniać zachowania żywieniowe ale nie osiągnęły zadowalających efektów. Psycholog w ramach cyklicznie odbywających się spotkań, wspólnie z pacjentem pracuje nad barierami, które stoją na drodze do osiągnięcia wymarzonej wagi.

LEKARZ

Lekarz oferuje nowoczesne metody pomocy osobom cierpiącym z powodu nadwagi lub otyłości. Do sposobów radzenia sobie z takimi przypadłościami zalicza się zarówno konsultacje jak i farmakologiczne wsparcie leczenia nadwagi lub otyłości. W przypadku tej choroby cywilizacyjnej najważniejsza jest postawa samego pacjenta. Od jego działań i motywacji będzie głównie zależał postęp w terapii lub jego brak.

TRENER PERSONALNY

Podczas sesji treningowych stworzymy dla Ciebie spersonalizowany program działania połączony z doradztwem żywieniowym i wsparciem psychologicznym. Treningi osobiste dostosowane są do Twoich indywidualnych potrzeb i realizują określone cele. Praca z nami to gwarancja bezpieczeństwa i sukcesu.

Do wyboru przygowaliśmy dla Ciebie 3 pakiety:

CHUDY CHUDSZY NAJCHUDSZY

wybierz i kup pakiet dla siebie

sklep

Dietetyka

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

+48 606 225 777

sobota - niedziela

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria