* Kadra szkoląca

Gabriel Ruciński - kardiolog inwazyjny, specjalista chorób wewnętrznych oraz lekarz medycyny estetycznej.

Jest założycielem i właścicielem kliniki medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W 2016 roku ukończył z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie – pracę podyplomową napisał na temat autologicznego przeszczepu tłuszczu. Wiedzę i umiejętności związane z lipotransferem zdobywał u światowej sławy specjalistów w dziedzinie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, a pod kierunkiem profesora Carla Tremolady z Mediolanu opanował metody podawania komórek zrębu w celu modelowania twarzy. W ostatnich latach zaczął interesować się również komórkami macierzystymi i ich zastosowaniem w medycynie estetycznej. Efetem tego zainteresowania jest współpraca z Dr Mario Goisis również z Mediolanu - uznanym na całym świecie specjalistą wykorzystania lipofillingu w zabiegach. Przez ostatnie 10 lat tj.: od 2009 roku prowadzi w Elblągu Klinikę Bellamed, gdzie miesięcznie wykonuje kilkadziesiąt zabiegów z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej i regeneracyjnej, modelując nie tylko twarz, ale też inne części ciała. Jest międzynarodowym trenerem – szkoli m.in. z technik lipotransferu, imlpantacji nici w całej Polsce także za granicą. Niezwykle chętnie i umiejętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi lekarzami. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Lubiany i ceniony przez lekarzy i pacjentów za profesjonalizm, ogromną wiedzę i niegasnący optymizm.

Katarzyna Subocz
pielęgniarka, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu w Oddziale Chirurgii Onkologicznej. Asystuje do zabiegów chirurgii plastycznej, naczyniowej, zabiegów ortopedycznych i medycyny estetycznej. Zajmuje się opieką nad pacjentami po wszczepieniu implantów, liposukcjach, lipofillingach, korekcji małżowin usznych oraz po wszystkich zabiegach medycyny estetycznej. Wraz z lekarzami Kliniki zajmuje się leczeniem przewlekłych owrzodzeń i ran. Wykonuje zabiegi laserowe. Uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej. Jest asystentką wykładowcy podczas szkoleń.

Anna Dejewska
pielęgniarka, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu w Oddziale Kardiologii jako pielęgniarka koordynująca pododdziału. Aststuje wykładowcy podczas szkoleń. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. W klinice asystuje przy zabiegach medycznych oraz sprawuje opiekę nad pacjentami. Koordynuje także konsultacje medyczne.

Szkolenia

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

+48 606 225 777

sobota - niedziela

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria