Filozofia

Kuracje ukierunkowane to specjalność naszego Spa. Dają możliwość przy wnikliwej diagnozie stanu skóry na wielokierunkowość działania. Jak wiadomo,  zioła  to czyste źródło odżywczych i aktywnych składników, idealnie rezonujących z ludzkim ciałem. I na tym oparta jest nasza filozofia zabiegowa. Holistyczne działanie i nietypowość wykonywanych zabiegów, wspomaga i współgra ze skórą w czasie trwania zabiegu, co prowadzi do założonego efektu wspierania, odbudowy i regeneracji.

 

TEAM DR JOSEPH

 

Dr Joseph to w 100% naturalna, certyfikowana i organiczna marka kosmetyczna, od 30 lat tworzona jest w Brunico, we Włoszech. W ich kosmetykach spotykają się 2 światy: natury i aktualnych odkryć naukowych. Najczystsze składniki i najbardziej wyrafinowane technologie, geniusz przyrody i bogata wiedza zaowocowały wieloma nagrodami w plebiscytach Spa Diamont Awards oraz European Health & Spa Awards. Ich synergiczne oddziaływanie rozpieszcza skórę sprzyjając jej pięknu i zdrowemu funkcjonowaniu.

ALQVIMIA

 

Alqvimia to więcej niż luksusowa marka kosmetyków naturalnych – to sposób na życie. Dzięki kosmetykom Alqvimia dbamy o Twoje piękno i dobre samopoczucie. Radzimy, aby zabiegom towarzyszył zdrowy styl życia, który pomaga czuć się lepiej, bardziej kobieco, piękniej.

Filozofia życia Alqvimia.

Wellness + Uroda + Równowaga

Znalezienie równowagi między ciałem, umysłem i duszą jest niezbędne, aby poczuć się pięknie i naturalnie zdrowo. Filozofia życia ALQVIMIA zakłada harmonię, w której regularnymi ćwiczeniami dbamy o kondycję ciała, używamy naturalnych kosmetyków i suplementów, dbamy o zdrową i zbilansowaną dietę. Dodatkowo, poświęcając kilka minut na regularną medytację, wprowadzamy ciało i umysł w stan relaksu, uwalniamy się od codziennego stresu. W ten sposób dbając o siebie i zachowując pozytywne nastawienie do życia, możemy dotrzeć do naszego lepszego ja i osiągnąć stan szczęścia.


Poznaj naszą ofertę

Menu spa

Nasza filozofia

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria