Laminowanie rzęs i brwi - nowy zabieg celebrytek w Klninice Bellamed!

Jeśli natura nie obdarzyła cię rzęsami i brwiami a la Bambi, nic straconego.

Najnowsze zabiegi w Klinice Bellamed sprawią, że w końcu będziesz z nich

dumna!

Laminowanie rzęs i brwi


To zabieg zaliczany do kategorii leczniczych, bo włoski są nasycane keratyną. Jednym z elementów laminowania, inaczej keratynowego liftingu rzęs i brwi, jest także nanoszenie na włoski ciemnego pigmentu, który farbuje nawet odbarwione od słońca końcówki rzęs i brwi. W efekcie są one grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące. A do tego ślicznie podkręcone! Co ważne, po takim zabiegu rzęsy i brwi są chronione przed szkodliwym działaniem kosmetyków (do makijażu i demakijażu), promieni UV, a także wilgoci. Dla najlepszego efektu laminowanie należy powtarzać co 7-8 tygodni. Zabieg sprawia, że rzęsy i brwi są ładniejsze, ale przede wszystkim działa na nie naprawczo i odżywczo.

Zabieg wzbogacony jest również o BOTOX, który wzmacnia i dodatkowo pogrubia naturalne rzęsy. Działa on regenerująco i odżywczo na włos dzięki zawartym w nim witamin i minerałów.

Natalia Siwiec również w końcu postawiła na naturę?

Zmieniła fryzurę i postawiła na swoje naturalne włosy. Tym razem pochwaliła się fanom efektem, który uzyskała dzięki zabiegowi laminowania i botoxu rzęs. Za keratynowym liftingiem już od dawna szaleje Internet. Odżywienie, przyciemnienie i podkręcenie daje bardzo naturalny efekt.

Autor wpisu: Klinika Bellamed

Wszystkie działy

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512 

poniedziałek - piątek

+48 606 225 777

sobota - niedziela

rejestracja@bella-med.pl

Zobacz więcej
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria