After Party Room

After Party Room to komfortowe miejsce w którym oczyścimy Twój organizm pod nadzorem specjalistów ze wszystkich szkodliwych substancji. Unikalne proporcje zawarte w przygotowanej przez nas kroplówce pozwolą na usprawnienie Twojego metabolizmu, umożliwią odzyskanie sił oraz zregenerują Twój organizm.

Zadzwoń i Umów się już dziś!

w tygodniu: w godz. 10:00 - 18:00

+48 600 511 512

w weekend: od rana do wieczora

+48 606 225 777

Kurację rozpoczynamy konsultacją lekarską. Skład każdej kroplówki dobierany jest indywidualnie według wskazań lekarza. Kroplówka podawana jest przez wykwalifikowaną pielęgniarkę.

Po mocno zakrapianej imprezie, następnego dnia musisz być w formie.
Jest to terapia dla osób, które poprzedniego wieczoru przesadziły z ilością spożytego alkoholu i cierpią na typowe objawy zatrucia alkoholowego, czyli kaca: ból głowy, nudności, nietolerancja pokarmów (nawet wody), suchość w ustach, zimne poty, kłopoty z koncentracją, nadwrażliwość sensoryczna, zaburzenia pracy serca, drżenie rąk i ogólna słabość fizyczna.

Działanie i efekty terapii

Wlew dożylny przede wszystkim szybko przywraca właściwe nawodnienie organizmu, które warunkuje równowagę biochemiczną i pełną zdolność do pozbywania się aldehydu octowego (produktu przemiany etanolu), mocznika i toksyn. Odtwarzane zostają stężenia elektrolitów, głównie potasu i magnezu, których ogromne ilości „wypłukał” alkohol. Witamina C wspomaga wchłanianie makroelementów, a selen i cynk wspomagają absorpcję witaminy C. Glukoza doraźnie podnosi energię. (Alkohol zaburza przemianę glikogenu, stąd obniżenie stanu glukozy we krwi.) Witaminy z grupy B przyspieszają procesy metaboliczne, między innymi regenerację komórek i usuwanie toksyn, tym samym szybciej oddalając przykre objawy zatrucia alkoholowego.
Nasza kroplówka na kaca jest o wiele bezpieczniejsza niż popularne obecnie tabletki na kaca, których składniki zawsze działają drażniąco na mocno nadwyrężony układ pokarmowy.

Zalecenia

Pamiętaj zawsze, że Twój organizm lepiej się zregeneruje, gdy zapewnisz mu porządną dawkę snu. Wskazany jest też ruch na świeżym powietrzu.
Wybierając się do After Party Room koniecznie poproś kogoś, żeby Cię przywiózł, sam(a) nie prowadź pojazdu!

After Party Room

Masz pytania?
Skontaktuj się

+48 600 511 512

rejestracja@bella-med.pl

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria